Detektyw997.pl - detektyw Lublin, detektyw warszawa , agencja detektywistyczna lublin, agencja detektywistyczna warszawa | Doradztwo detektywistyczne
19
page-template-default,page,page-id-19,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Biuro Doradcze Detektyw997.pl współpracuje wyłącznie z najlepszymi licencjonowanymi Detektywami.

Dzięki temu Zlecający może liczyć na najwyższą jakość w zakresie powierzonego zlecenia.

Priorytetem takich działań jest zachowanie ścisłej poufności i dyskrecji.

Obserwacja

Obserwacja to z założenia czynności detektywistyczne polegające na stałym nieprzerwanym monitorowaniu zachowań obserwowanej osoby w celu ujawnienia konkretnych zachowań istotnych dla zlecającego.

Często już sama obserwacja z dodatkowym użyciem stosownego sprzętu przynosi odpowiedz na pytania stawiane przez Zlecającego.

Biuro Doradcze Detektyw997.pl do czynności obserwacyjnych oraz innych czynności detektywistycznych wykorzystuje wyłącznie licencjonowanych detektywów oraz najwyższej jakości sprzęt.

Wywiad środowiskowy relacje damsko-męskie

Wywiad środowiskowy na temat figuranta w sprawach rozwodowych stosowany jest w celu pozyskania wszelkich kluczowych informacji na temat osoby pozostającej w zainteresowaniu Klienta.

Już na etapie wywiadu środowiskowego można pozyskać informację niezwykle cenne, które w przyszłości mogą okazać się znamienne do prawidłowego zrealizowania Zlecenia.

W trakcie wywiadu środowiskowego na temat osoby bardzo często pozyskiwane są informację, które wykorzystywane są w trakcie rozpraw sądowych jako dowody w sprawie.

Formuła wywiadu środowiskowego obejmuje pozyskanie informacji m.in. o miejscu zamieszkania, stanu majątkowym, trwającym związku małżeńskim, potencjalnych wcześniejszych relacjach damsko męskich itp.

Nasze Biuro do wykonania profesjonalnego wywiadu środowiskowego wykorzystuje doświadczony personel w tym byłych funkcjonariuszy służb.

Uprowadzenia rodzicielskie

Porwanie rodzicielskie jest sytuacją, w której jedno z rodziców lub opiekunów bez woli i wiedzy drugiego z nich wywozi lub zatrzymuje dziecko na stałe, pozbawiając tym samym drugiego rodzica lub opiekuna możliwości utrzymywania kontaktu z dzieckiem.

Nasze Biuro prowadząc tego typu sprawy zderzyła się wielokrotnie z rzeczywistością prawną polegającą na tym, że pomimo iż jeden z rodziców posiada nieograniczone prawa rodzicielskie w stosunku do dziecka , drugi z rodziców uniemożliwia mu w sposób bezprawny kontakty z dzieckiem.

Wielokrotnie pomimo postanowień wydawanych przez Sąd, uprawnione organy Państwa nie są w stanie wyegzekwować zwrotu dziecka temu rodzicowi , który ma do tego uprawnia. Już sam fakt, że przy tego typu zleceniach zawsze chodzi o małoletnie dzieci powoduje, że każde tego typu zlecenie jest bardzo indywidualne i wymaga od Biura ogromnych starań, które w efekcie mają przywrócić porządek prawny.

W tego typu zleceniu Agencja, w ramach obowiązującego prawa, dąży by rodzić, który ma prawo do opieki nad dzieckiem faktyczne tą opiekę sprawował.

Zaginieni

Biuro Doradcze Detektyw997.pl oferuje profesjonalne, fachowe i skuteczne działania zmierzające do odnalezienia osoby zaginionej lub ukrywającej się.

Biuro Doradcze Detektyw997.pl w ramach tych czynności , dodatkowo ma na celu wyjaśnienie przyczyny zaginięcia osoby. Wielokrotnie okazuje się, że zgłaszane zaginięcia są w rzeczywistości zaplanowanym działaniem zaginionego, który pod wpływem różnych wydarzeń w życiu prywatnym czy zawodowym świadomie zrywa kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Ustalenia

Czynności ustaleniowe to szeroko rozumiane czynności zmierzające do pozyskania sprawdzonych i rzetelnych informacji na temat jakiegoś podmiotu czy zdarzenia.

Specyfika zleceń ich indywidualność powoduje, że wszystkie czynności ustaleniowe różnią się formą i sposobem ich pozyskiwania.

Ustalenia przeprowadza się w sprawach majątkowych, cywilnych, karnych czy administracyjnych.

Ustalenia Majątkowe to forma pozyskania informacji na temat m.in. kondycji finansowej, posiadanych aktywów materialnych jak i prawnych zarówno osoby fizycznej jak i podmiotu gospodarczego.

Biuro Doradcze Detektyw997.pl dzięki współpracujący ze specjalistami w tej dziedzinie , wyspecjalizowało się w fachowym i skutecznym pozyskiwaniu informacji w zakresie rzeczywistego stanu majątkowego, stanu posiadania, stanu zadłużenia firm jak i osób fizycznych pozostających w zainteresowaniu Zlecającego.

Ustalenie właściciela numeru telefonu

Biuro Doradcze Detektyw997.pl w ramach zleconych czynności detektywistycznych świadczy usługi ujawnienia rzeczywistego użytkownika numeru telefonu.

Ustalenia te są wykonywane wyłącznie zgodnie z prawem.

Ustalenie ruchomości / nieruchomości

Ustalenie ruchomości oraz nieruchomości podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych daję pełny wgląd w sytuacje posiadanych ruchomości oraz nieruchomości.

Ustalenia pozwalają na ocenę aktywów oraz poziom wypłacalność podmiotu będącego w zainteresowaniu Zlecającego.

FACEBOOK