Detektyw997.pl - detektyw Lublin, detektyw warszawa , agencja detektywistyczna lublin, agencja detektywistyczna warszawa | Bezpieczne dziecko
29
page-template-default,page,page-id-29,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

BEZPIECZNE DZIECKO

Biuro Doradcze Detektyw997.pl idąc w ślad za rosnącymi potrzebami w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym oferuje Rodzicom i Opiekunom usługę pod nazwą BEZPIECZNE DZIECKO

WALKA Z PEDOFILIĄ 

Realna analiza sieci z której korzysta Twój podopieczny w celu ujawnienia osób, które wykazują tendencję pedofilskie.

W tym zakresie Biuro Doradcze Detektyw997.pl przewiduję realną współprace z organami ścigania w celu wyeliminowania realnego zagrożenia pedofilskiego.

OCHRONA TECHNICZNA DZIECKA W SIECI

Biuro w ramach swoich kompetencji oferuje rodzicom małoletnich dzieci pomoc w zakresie monitorowania urządzeń elektronicznych z których korzystają najmłodsi .

Celem monitorowania jest zachowanie kontroli rodzicielskiej w zakresie aktywności dzieci w sieci.

Kontrola ma na celu uniemożliwienie małoletniemu poruszania się po stronach przeznaczonych dla odbiorców dorosłych oraz uniknięcie potencjalnych zagrożeń związanych m.in z pedofilią.

Techniczne zabezpieczanie urządzeń elektronicznych, z których na co dzień korzystają najmłodsi, celem zabezpieczenia jest ochrona dzieci poruszających się w sieci.

UPROWADZENIA RODZICIELSKIE

Prawna  obsługa oraz doradztwo na rzecz rodzica, który znalazł się w sytuacji tak zwanego uprowadzenia rodzicielskiego.

Prawna obsługa oraz doradztwo na rzecz rodzica/opiekuna, którego dziecko zostało bezprawnie wywiezione za granice kraju w tym działania na podstawie aktu prawnego „ Konwencja Haska”

FACEBOOK